Класична венецінська штукатурка - глянцеве покриття, що імітує що імітує полірований камінь природного походження. Справжня венеціанка забезпечує стіни неповторним мармуровим світінням. Її нанесення є складним процесом, який вимагає високого професіоналізму. Венеціанська штукатурка володіє унікальною технологією, що дозволяє отримувати покриття різноманітних кольорів, відтінків, відтворювати оригінальні малюнки.

Венеціанська штукатурка була винайдена в Древньому Римі, проте найбільшого поширення набула лише через довгі роки у Венеції. Саме тому вона і названа на честь міста в якому відродилася її слава. З давніх-давен багаті римляни захоплювалися величчю мармуру і охоче вибирали цей матеріал для будівництва будинків та інших будівель. Великі брили каменю використовувалися повсюдно. Згодом хтось придумав прикрашати їх різними візерунками і барельєфами, надавати їм незвичайні, цікаві форми. Після такої обробки в майстернях залишалася велика кількість будівельних залишків - мармурової крихти, пилу, зіпсованих частин і деталей. Але навіть вони йшли в справу - декоратори того часу знайшли їм відмінне застосування: саме цей мармуровий "пил" і став прообразом сучасної венеціанської штукатурки.

Складові венеціанської штукатурки

Незважаючи на те, що такий варіант декорування стін відомий людству не одне століття, склад матеріалу, що використовується в цьому процесі, не зазнав ґрунтовних змін. Показник якості - помел сировини: чим він менший, тим благородніше в інтер'єрі виглядає декор.Для того, щоб з'єднати дрібні частинки каменю між собою і закріпити їх на стіні, потрібно якась сполучна речовина. Раніше їм була звичайна гашене вапно з доданою водою і барвниками для надання певного кольору - соками трав, фруктів і інших пігментованих субстанцій. Обрані компоненти змішувалися в густу масу і вуаля! - венеціанська штукатурка того часу була готова до використання. У наш час склад венеціанської штукатурки змінений з урахуванням новаторського підходу до будівництва.Замість вапна в нього додають спеціальні більш стійкі, зв'яжуючі речовини неорганічного походження (акрил і його аналоги), гамма пігментів стала набагато ширша завдяки чому немає обмеження дизайнерів і майстрів-обробників в виборі кольору майбутнього покриття.

Особливі властивості венеціанської штукатурки:

  • завдяки великій кількості фарбувальних пігментів, декоративна венеціанська штукатурка може бути використана в будь-якому потрібному кольорі;
  • сучасні технології дозволяють створити ефект поверхні мармуру;
  • прозорість "кам'яної" штукатурки створює неперевершену гру відбитого кольору;
  • термін служби стінового покриття в венеціанському стилі значно збільшується завдяки використанню захисних восків на натуральній основі;
  • венеціанська штукатурка - вологостійке і паронепроникне покриття - саме тому вона добре підходить для декорування не тільки офісних, але і житлових приміщень;
  • фактура і фінальний зовнішній вигляд покриття може бути підібраний з урахуванням планованого інтер'єру приміщення - з нею легко і просто можна реалізувати незвичайний дизайнерський ремонт квартири.

Наша компанія пропонує своїм клієнтам вигідні пропозиції по нанесенню венеціанської штукатурки в Києві і в Україні. Ми маємо в своєму розпорядженні великий штат спеціально навчених майстрів, які знають всі секрети і техніки правильної і швидкої роботи. Протягом довгих років ми шліфували свою майстерність, створюючи красиві інтер'єри, використовуючи венеціанські штукатурки. Подивитись ціни за роботу по нанесенню декоративної штукатурки і замовити роботу майстрів, Ви можете в розділі "Ціни" і "Контакти" відповідно.