Декоративна штукатурка

| Work
Large large dom2
                                                    Венеціанська штукатурка як елемент декору

 
Декоративна штукатурка використовується для внутрішньої обробки приміщення.
 Як правило, оброблюються стіни, іноді стеля. Внутрішня обробка може включати  нетрадиційні поверхні: елементи ліпнини, кераміку і скло для надання єдиного екстравагантного стилю, наприклад, фактурну штукатурку, в силу ряду особливостей, можна використовувати , навіть,  в приміщеннях з підвищеною вологістю - в ваннах, бассейнах і т.д.  Справа в тому, що крім звукоізоляційних, теплових і кріпленневих якостей, фактурна штукатурка має зв’язуючі водовідштовхувальні компоненти. Наприклад, венеціанську штукатурку можна сміливо мити і чистити.

В цілому, венеціанська штукатурка - це окрема розмова. Це дорогий, але і дуже красивий вид обробки.
Венеціанська штукатурка імітує мармур, причому різних кольорів і сортів.  Досвідчений декоратор може створити з одного виду штукатурки як гладку, ідеально рівну поверхню, що, скажімо, актуально в випадку з венеціанською штукатуркою, так і підкреслено грубу, шорсткувату. Використовуючи різні склади, відтінки і ступінь шорсткуватості, декоратор перетворить будь-яку кімнату в унікальне приміщення. Ні шпалерами, ні фарбами неможливо досягти подібної індивідуалізації кімнат.

В останній час все більшу популярність набирає такий спосіб декорування стін в жилому приміщенні як нанесення фактурної штукатурки. Завдяки різноманіттю рельєфів і відтінків за допомогою цих матеріалів можна створити максимально гармонічний дизайн квартири, приміщення .
З цією метою можна використовувати декоративні фінішні покриття. Декоративні штукатурки - це великий спектр поверхонь, який відрізняється один від іншого зовнішнім видом, областю застосування, складом і способом нанесення. Вони дозволяють надати поверхням внутрішніх стін і фасадам будівель більш  вишуканий вигляд і вдало приховують всі видимі недоліки, до того ж зміцнюючи стіни.
Фактурні штукатурки використовуються при обробці жилих приміщень, а також ресторанів, магазинів, кінотеатрів, барів, офісів і інших місць, де неповторність і індивідуальність мають першочергове значення.  Безсумнівним плюсом фактурної штукатурки є те, що її можна наносити на будь-які види поверхонь: цегляну, дерев'яну, бетонну, гіпсокартонну, металеву. І це не потребує будь-яких попередніх складних операцій. Вона проста в догляді, добре піддається реставрації,  не вигорає на сонці і прекрасно маскує незначні дефекти стін.

Фактурні фінішні штукатурки дозволяють створювати самі різні стильові і кольорові ефекти -  перламутр з золотим, срібним або бронзовим відливом, метал, шовк, сатин, оксамит, мозаїка та ін.
  Цей матеріал має високу стійкість до механічних пошкоджень і здатний приховувати мікротріщини в поверхні, на яку наноситься. Залежно від типу, консистенції і способу нанесення фактурні штукатурки здатні створювати найрізноманітніші покриття з незліченними варіантами рельєфу, структур, ефектів і відтінків.
  Крім традиційних сфер застосування, декоративні штукатурки використовуються для створення орнаментів, малюнків і цілих художніх панно. Штукатурки можуть бути тоновані в широкому діапазоні колірних рішень. При цьому покриття надовго зберігає яскравість забарвлення.
  Фактурна штукатурка здатна вирішити найрізноманітніші завдання: візуально збільшити простір, створивши додатковий об’єм в приміщенні.

Штукатурка - найдавніший вид обробки стін. Чи не тому що це якась особлива річ, найпростіше і доступне для людства на той момент. Адже декоративна штукатурка - матеріал, який можна нанести практично на будь-яку поверхню. Для оформлення найбагатших і найкрасивіших приміщень використовувалася венеціанська штукатурка. Перші декорування приміщень, згодом увійшли в історію - фрески, засновані на штукатурці. На вологій стіні мокрою штукатуркою малювалися цілі картини, і зберігалися вони на століття. Фресками виконували обробку стін будинків багатих городян (в цілому, ця ситуація не дуже змінилася за тисячоліття), храми і місця публічного відвідування - лазні, театри, сенати. Що там, один з найвідоміших творів світового мистецтва - «Таємна Вечеря» - намальована на стіні капели!

Внутрішнє оздоблення за допомогою штукатурки.

За тисячі років штукатурка зарекомендувала себе не тільки як засіб захисту стін від вогкості і цвілі, але і як декоративний спосіб прикраси приміщення. Відомий верхній шар декоративної штукатурки, на відміну від шпалер і фарби, має не тільки ширину і висоту, а й глибину. Це дає можливість «мерехтіння» різних відтінків внутрішньої обробки. Втім, з огляду на те, що компонентами декоративної штукатурки можуть бути різнорідні матеріали, приміщення знаходить абсолютну унікальність. Наприклад, найбільш поширені складові штукатурки: мелена цегла, сланець, слюда, тваринні клеї,
дрібнозернистий пісок, інертний гіпс; суміш цих компонентів, кількість кожного з них створює своє неповторне декорування. Така річ називається фактурною штукатуркою.

Декоративна штукатурка актуальна і донині.

В передачах, де процес ремонту знімається на плівку, можна простежити, як змінюється кімната до і після ремонту. Багато ремонтних салонів воліють використовувати саме штукатурку, тому, що правильно підібраний відтінок і фактура задають тон всьому приміщенню, роблячи його за бажанням замовника «гламурним», «готичним», «хайтечним» і так далі. Але один з плюсів оформлення приміщення штукатуркою (іноді, це найбільший плюс), в тому, що навіть фактурна або венеціанська штукатурка дуже проста у використанні. Для поклейки шпалер сякі-такі навички потрібні. Фарбувати теж потрібно дуже обережно, але декоративну штукатурку, по-перше, легко розподілити по поверхні самостійно, по-друге, можна зобразити будь-який малюнок, дозволити собі побути артистом, художником. Навіть якщо «зображення» піде не так, стіни все одно будуть виглядати незвично і живо. З декоративною штукатуркою неможливо «напартачити». До того ж, кожній людині в дитинстві хотілося намалювати олівцем на стіні картинку або обвести фломастером малюнок шпалер. Тепер малювальна поверхня - стіна, і обробка стін вся ваша.

Декоративна штукатурка є цілком сучасним (якщо не сказати вічним), зручним, красивим способом внутрішнього оздоблення інтер'єру. На нашому сайті ви можете знайти зразки різних відтінків, фактур, стилів. Вони згруповані по схожості фарб і малюнків для більшої зручності користувача.
Вибирайте, милуйтеся, приміряйте колір до своїх стін, і будьте певні, ми надамо вам штукатурку найвищої якості або, навпаки, зробимо інтер'єр комфортабельним і затишним, а також виправимо деякі недоліки приміщення.

Ще зовсім недавно декоративна штукатурка вважалася рідкісним і навіть дещо незвичним оздоблювальним матеріалом. Проте дизайнери і обробники швидко оцінили всі її переваги, і в даний час це один з найпопулярніших матеріалів для обробки фасадів і внутрішніх приміщень, особливо стін.
При роботі у внутрішніх приміщеннях і на фасадах будівель матеріал дозволяє створювати картини і об'ємні композиції - від простого орнаменту до складних барельєфних візерунків.
Тому зараз рельєфні декоративні штукатурки стають надзвичайно популярним матеріалом через свою багатофункціональність та простоту використання.

Теги

decoration